search
top

Czy udało Ci się spotkać kiedyś sławnego z telewizji na żywo?

No właśnie… czy udało wam się kiedyś spotkać kogoś sławnego z telewizji na żywo? Aktora, prezentera, albo kogokolwiek innego? Nie? Być może będziesz miał jeszcze okazję! Niektóre osoby występujące w telewizji można spotkać nie tylko tam, na przykład wielu z nich można spotkać w teatrze (w przypadku aktorów oczywiście), a także na przykład Pan Agustin Egurrola kilka lat temu otworzył swoje Egurrola Studio Dance. Jest to dobra wiadomość dla fanów tego Pana, a także dla osób, które lubią po prostu tańczyć.

 

Jeśli jeszcze do tej pory nie myślałeś o tańcu, być może warto się przespać z tym pomysłem i zapisać się do Egurrola Studio Dance i rozpocząć naukę pod okeim Agustin Egurrola? Taki taniec to nie tylko dobra rozrywka, ale także dość popularne zajęcie w ostatnich czasach, kto wie, być może i Ty wystąpisz w takich program jak You Can Dance – po prostu tańcz, czy też innych tego typu… Być może wygrasz i odniesiesz sukces jako profesjonalny tancerz, bądź tancerka…

Zapisać się do takiej szkoły jak Egurrola Dance Studio, warto nie tylko z powodu by zobaczyć Pana Agutin Egurrola na żywo, ale również by po prostu nauczyć się tańczyć! Wcześniej czy później na pewno to się przyda, na przykład na weselu lub innej imprezie, gdzie będziesz tańczyć! Wtedy nie będziesz musiał się martwić, że nie umiesz!

A jeśli jednak udało wam się spotkać kogoś sławnego, czekamy na wieści od was w komentarzach! Pochwalcie się światu, kogo poznaliście!

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

top