search
top

Agustin Egurrola – czyli słów kilka o tancerzu doskonałym…

Bez wątpienia, osoba taka jak Agustin Egurrola jest tancerzem doskonałym. Jednak nie od razu Kraków zbudowano, tak również jest i w tym przypadku. Agustin Egurrola szkolił się wiele lat, zanim został tak wyśmienitym tancerzem.

My dzisiejszego dnia chcemy przybliżyć Państwu nieco życiorys właśnie tego tancerza. Większość osób w Polsce zna / kojarzy Agustin Egurrola przede wszystkim z program tanecznych, które emitowane były na TVN-ie. Wcześniej o nim nie było tak głośno. A raczej było, ale wiedział o nim tylko ten, kto tańcem interesował się na co dzień…

Agustin Egurrola urodzony 8 września 1968 roku w Warszawie, jest tancerzem pochodzenia polsko-kubańskiego. OD kilku lat prowadzi szkołę taneczną Egurolla Dance Studio, jest ponadto sędziom tańca towarzyskiego i nowoczesnego. Jego znakomitość pod względem tanecznym potwierdzają liczne nagrody taneczne, szczególnie te zdobyte w tańcach latynoamerykańskich, a także South-American Show Dance.

Z telewizji Agustin Egurrola znany jest z program telewizyjny You Can Dance – po prostu tańcz oraz z Mam Talent!

Agustin Egurrola w Polsce przebywa praktycznie od urodzenia, wyjechał z Kuby do Polski w wieku 5 lat, jego ojciec jest weterynarzem, a matka tłumaczką języka hiszpańskiego.

To co was pewnie zadziwi, Agustin Egurrola zaczął tańczyć dopiero w wieku 19 lat, choć mogłoby się wydawać, że dużo wcześniej!

Agustin Egurrola układał dla wielu polskich festiwali choreografie, to co warto nadmienić w 2014 stworzył choreografię do wydarzenia pod nazwą FIVB. Wydarzenie to miało miejsce na Stadionie Narodowym w Warszawie i było transmitowane praktycznie na cały świat!

Jeżeli macie okazję zapisać się do Egurolla Studio Dance, według nas nie ma co zbytnio się zastanawiać, tylko po prostu to uczynić!

Nigdzie indziej, jak właśnie w Egurolla Studio Dance nauczymy się tańca na najwyższym poziomie, a jeśli mieszkacie zbyt daleko od tego studia tanecznego, warto na pewno rozglądnąć się w internecie za innymi studiami tanecznymi w Waszym mieście.

Warto podpytać również znajomych, czy gdzieś do jakiegoś nie chodzą, a jeśli tak, to zapisać się z nimi! W grupie zawsze raźniej!

Być może to Ty, za rok, dwa wystąpisz, w którymś z programów tanecznych i wygrasz główną nagrodę? Wszystko jest przed Tobą! Lecz nie zwlekaj i nie odkładaj tego na później!

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

top