search
top

Montujemy w łazience kabinę typu Walk-in

Dzisiaj bierzemy się za kabinę prysznicową typu Walk-in. Przedstawimy Państwu zalety i wady takiego zastosowania.

Dwie lub trzy kafle szkła – tym charakteryzuje się Walk-in. Kabina Walk-in jest otwarta, lekka optycznie i świetnie wkomponowuje się w wystrój łazienki. To także ergonomicznym rozwiązaniem jeśli chodzi o aranżacje łazienki.

To wszystko ma swoje plusy i minusy.

Kabina Walk-in charakteryzuje się przede wszystkim tym, że jest częściowo otwarta, może posiadać klasyczny brodzik lub też zastosowany odpływ. Kabina Walk-in nie sprawdzi w aranżacje wnętrz Warszawa, które znajdują się w blokach, a wszystko przez to, że podłoga powinna składać się z grubych warstw, tutaj jedynie montaż takiej kabiny w mieszkaniach blokowych mogą uratować niskie brodziki.

Zalety kabiny prysznicowej Walk-in

Projektanci wybierają taką kabinę walk-in do aranżacji łazienki, gdyż jest prosta w montażu, z racji tego, że składa się z maksymalnie trzech tafli szkła. Tafle szkła przykręca się albo do ściany, lub też do podłogi, z wykorzystaniem specjalnych profili. Nie posiada ani jednej części ruchomej.

Co warto nadmienić – kabina tego typu wprowadza do łazienki sporo światła i przestrzeni, z racji tego, że składa się głównie ze szkła.

Projektanci powinni skorzystać z tego rozwiązania, jeśli aranżują łazienkę w stylu nowoczesnym, klasycznym oraz skandynawskim.

Kabinę taką, też bardzo łatwo utrzymać w czystości. Nie posiada żadnych trudno dostępnych fragmentów, załamań, zgięć i szyn.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

top