search
top

Kilka pomysłów na aranżację łazienek

Wielki powrót zasłonek prysznicowych!

Wracamy do tego, co kiedyś było praktyczne i modne.

Dlaczego zdecydowano się na powrót? Przede wszystkim dlatego, że zasłonki prysznicowe są funkcjonalne, ładnie wyglądają i wpasowują się w wyposażenie każdej łazienki.

Kiedy powinieneś zdecydować na zasłonkę prysznicową? Doskonale sprawdzają się w przypadku mieszkania w bloku. Rozwiązuje to problem gdy chcemy posiadać wannę czy prysznic, dzięki aranżacji wnętrz Łódź możemy mieć jedno i drugie! Od teraz możesz cieszyć się długimi kąpielami jak również i szybkim prysznicem!

Jeśli mamy mały budżet, takie zasłonki będą stanowić doskonały element aranżacji wnętrz Łódź. Stanowią idealną alternatywę dla drzwi do kabin prysznicowych, które kosztują kilka razy więcej.

Niezależnie od tego jaki preferujemy styl aranżacyjny w łazience, to zasłonki prysznicowe będą strzałem w dziesiątkę!

Koszt takiej zasłonki to około 30 złotych, tak więc naprawdę wychodzą niedrogo!

Biała łazienka

W wielu mieszkaniach w przypadku łazienek przeważana biała kolorystyka. Kolor ten dla łazienki od wielu lat jest nie tylko według nas, ale również wg projektantów najlepszym wyborem!

Biel jest idealnym rozwiązaniem gdy decydujemy się na styl skandynawski, rustykalny, a także minimalistyczny. Biel doskonale rozprowadza światło, oraz stanowi idealne tło pod wzorzyste tkaniny, obrazy itp.

Jeśli podczas aranżacja wnętrz Łódź stosujemy tylko biel, warto zastosować kilka odcieni, co też pozwoli na zróżnicowanie i urozmaicenie wnętrza łazienki.

Czasami stosowanie samej bieli jest nie wystarczające, jakich wtedy kolorów dodatkowo użyć? W sklepach warto rozglądnąć się za farbą w odcieniach różu, błękitu, czy też ciepłego żółtego koloru.

Trójkąty i kwadraty

O co chodzi z trójkątami i kwadratami? Przyszła pora na wybór płytek do Twojej łazienki, które bez dwóch zdań stanowią ważny element w aranżacji wnętrza Łódź!

Według nas na szczególną uwagą zasługują płytki łazienkowe, które emitują drewno i beton. Rozwiązanie to doskonale sprawdza się w przypadku wilgotnego pomieszczenia, gdyż takie płytki mogą być imitacją prawdziwego drewna, które wilgoci nie znosi!

Jeśli chodzi o kolor płytek do łazienki, to najlepszymi rozwiązaniami będzie błękit, biel, a także różu.

Płytkami sprawdzą się doskonale zarówno na podłodze jak i ścianach! Jednak w przypadku ścian, płytki powinny być ułożone do długości ½ lub ¾ ściany.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

top